POŘÁDÁNÍ AKCÍ, SOUTĚŽÍ A VÝSTAV


Pořádáme soutěže a výstavy, a zároveň můžeme připravit akci na míru přímo pro Vás!


ORGANIZUJEME VELETRHY PRÁCE V JIHOČESKÉM KRAJI

Pravidelně organizujeme Veletrhy práce, kde zaměstnavatelé nabízí pracovní příležitosti. Na jednom místě v jeden čas je možnost získat přehled o trhu práce. Více čtěte na webu www.veletrhy-prace.cz.

#mojeprofese

POŘÁDÁME SOUTĚŽ TALENTY PRO FIRMY T-PROFI

Realizujeme odbornou technickou soutěž TALENTY PRO FIRMY, díky které popularizujeme technické vzdělávání a podporujeme manuální zručnost a týmovou spolupráci žáků základních a středních škol. Propojujeme je nejen navzájem, ale i s firemním sektorem. Jste škola, firma nebo odborník, zapojte se!

#mojeprofese

SPOLUORGANIZUJEME VÝSTAVU DOBRODRUŽSTVÍ S TECHNIKOU

Největší interaktivní technická výstava na jihu Čech, která vtáhne malé i velké do světa techniky. Prezentují se firmy, školy i instituce nabízející technické vzdělávání, ale i uplatnění. Formou zážitku a hry se děti dozví celou řadu technických novinek. Buďte u toho s námi!

#mojeprofese

NABÍZÍME ZAJIŠTĚNÍ AKCÍ NA MÍRU

Organizujeme akce na míru dle Vašich představ. Máme zkušenosti s pořádáním seminářů, kurzů, workshopů, ale i exkurzí či konferencí. Sestavíme Vám akci od A do Z od vytvoření pozvánky, sezvání hostů až po zajištění prostor a občerstvení. Máte-li zájem, kontaktujte nás!