Na Burzách práce se letos představí více než stovka zaměstnavatelů


HLEDÁTE DOBROU PRÁCI! Přijďte na Burzu práce ve Vašem regionu.

Burzy práce představí v březnu a dubnu desítky pracovních pozic jihočeských zaměstnavatelů, kteří byli osloveni s nabídkou prezentovat volná pracovní místa nabízející v regionu. Informace s termíny naleznete na webu www.mojeprofese.cz.

Na Burzách práce se letos představí více než stovka zaměstnavatelů z Jihočeského kraje. Burzy jsou otevřeny veřejnosti a vstup pro návštěvníky JE ZCELA ZDARMA. „Jedná se o příležitost především pro ty, kteří hledají práci nebo se zajímají o pracovní trh. Letošní nabídka bude opravdu pestrá. Vybírat bude možné z nabídky pracovních pozic strojírenských oborů a elektrotechniky, řemeslných oborů v oblasti stavebnictví či textilu a nebudou chybět ani obory jako informační technologie, obchod či gastronomické profese,“ láká Veronika Vicková, manažerka projektu Cesta k práci.

Pro zájemce jsme navíc připravili krátké a přehledné postupy k nalezení vhodného zaměstnání – „Jak napsat životopis“ a „Jak uspět u výběrového řízení“(naleznete v Dokumenty ke stažení nebo webu Mojeprofese.cz).