Minimalistický time management pro pracující mámy


Dne 16. 5. 2023 se bude od 17:00 do 19:00 konat workshop Time management pro pracující mámy. Workshop proběhne v prostorách COWO CB, Široká 19, České Budějovice. 

Lektorka Jana Streichsbierová…

…máma, podnikatelka, zaměstnanec a single živitelka. Občas zvládám hory přenášet a občas se rozpláču nad prasklou duší. U kola. Prošla jsem mnoha pracemi a na 18 let jsem si odskočila mimo rodnou hroudu. Jsem konzultant zákaznické péče a školím menší firmy i velké korporáty v tématech jako soft skills, zákaznická zkušenost, angličtina a komunikace.  Time & task management je jedním z mých největších témat. Proč? Protože člověk, který neplánuje prostě skončí jako člověk, který neplánuje:) Jo a mojí největší vizí je ženská vzájemnost, inspirace a společenská rovnost.

Má váš den taky jen 24 hodin?  Můj taky.  Jak zvládat práci, domácnost, péči o děti a jak si najít čas na sebe, partnera, přátele a rodiče…za předpokladu, že kolem sebe máme potomky, kteří jsou kdykoliv připraveni hodit nám do plánu vidle? Pojďme si každá najít něco, kde čas ušetříme a něco, kam ho smysluplně dáme. Pojďme se vzájemně podpořit a sdílet, co nám/ vám funguje. Krok za krokem. Protože i malé změny můžou mít na náš život velké dopady.

Cílem tohoto setkání je vlastní analýza časových potřeb, porovnání ideálu versus realita a představení 14 tipů a triků pro lepší zvládání každodenní nálože. Každá z nás si potom vybere jeden až dva kroky a naplánuje jejich zavedení do svého života. V minimalistické verzi a co nejsnadněji. A vzájemným sdílením tohoto plánu vytvoříme společný závazek.

Přihlásit se můžete na kontaktu níže.

info@customo.eu

mobil: 777 263 857

Cena workshopu je 490,-

Platbu můžete provést ZDE