25. listopadu proběhne videokonference k distanční výuce


Asistenční centrum Impuls pro kariéru a praxi připravilo videokonferenci na téma: Distanční výuka: Co nám dává a co nám bere? 

Jsou školy opravdu lépe připravené? Dá se opravdu celá výuka přesunout na internet? Jak řešit individuální potřeby žáků? Na tyto a mnohé další otázky budou odpovídat naši hosté v on-line panelové diskusi, která má následující podtémata:

  1. KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ
  2. ODBORNÉ VZDĚLÁVÁNÍ
  3. PODNIKAVOST
  4. DIGITALIZACE

datum: 25. listopadu 2020
čas: 13:00 – 15:00 h
místo: ZDARMA v aplikaci Zoom

Přihlásit se můžete zde.

Lektoři a řečníci

Ing. Kateřina Lichtenberková

Hlavními tématy, ve kterých se realizuji, je podnikavost, finanční gramotnost, ekonomické a kariérové vzdělávání a gamifikace, kde mohu zhodnotit jak své ekonomicko-pedagogické vzdělání, tak své předchozí zkušenosti z komerční sféry. V současnosti působím jako člen expertního týmu yourchance (projekt Finanční gramotnost do škol a Podnikavost.cz) a jako odborný garant kompetence k podnikavosti a oblasti Člověk a svět práce na NPI ČR.

Ing. Tibor Kučera

Jeden z autorů aplikace Salmondo, kterou před 3 roky ve spolupráci s předními odborníky na psychologii a kariérové poradenství vytvořili 3 bývalí spolužáci z gymnázia, kterým nevyhovovala často chybějící podpora žáků v oblasti kariérového poradenství ze stran škol, často způsobená především nedostatkem času a zdrojů, které mají školní poradci k dispozici. V Salmondu se kromě samotného rozvoje aplikace věnuje komunikaci se školami a jejich podporou.

Mgr. Jaroslav Chroňák

Baví mě propojovat zdánlivě neslučitelné, a tak jsem v Týmové akademii propojil svět rozvoje, farmaření a on-line aplikací. Hledám cesty, jak dát rozvoji smysl a měřitelný výsledek. Rád pracuji s diverzitou jako s bohatstvím, jak v přírodě, tak u lidí. Od roku 1997 se věnuji firemnímu a týmovému rozvoji mezinárodně jako konzultant, trenér, mentor a kouč. Specializuji se na řízení změn, leadership, firemní kulturu a hodnoty. Také mě baví řízení lidí a týmů, osobní koučink lídrů a manažerů.

Martin Vítek

Martin je zakladatel Soutěž & Podnikej a předsedou správní rady Nadačního fondu vzdělávání a podnikání. Soutěž & Podnikej vznikla na základě jeho zkušeností při studiu na DePaul University v Chicago, IL. Jsem cílevědomý lídr se zkušenostmi z crowdfundingu, investicemi do nemovitostí, ale především se vzděláváním, vzdělávacím systémem v ČR a vedením lidí k podnikavosti.