Zapojte se do KABELKOVÉHO VELETRHU a podpořte talentované děti


Kabelkový veletrh je akce Deníku, který se koná již šestým rokem a jehož hlavním záměrem je pomoci talentovaným dětem Jihočeského kraje. Zapojit se můžete buď jako jednotlivci nebo jako celá firma i letos. Sbírat se opět budou kabelky a jiné drobnosti, které vám doma leží ve skříních, zapojit se můžete i nákupem nového a luxusního zboží, které darujete a bude možné jej vydražit.

Co je cílem?
Stejně jako v předchozích letech, i letos je záměrem Kabelkového veletrhu vybrat velké množství dámských kabelek, které mnohdy zůstávají ve skříních nepoužity více let a přitom by mohly jiným udělat radost. Ty pak budou využity k následnému prodeji, přičemž výtěžek bude prostřednictvím Městské charity České Budějovice a Nadačního fondu Jihočeské naděje cíleně poskytnut tam, kde jsou k rozvoji dětského talentu třeba.

Čím pomoci?
Do sbírky se můžete zapojit vy sami či vaši známí, spolupracovníci a kolegové. A čím pomoci? Přineste kabelky, nebo dětské knihy a bižuterii, které pomohou.

Kam vše přinést?
Kabelky, bižuterii, dětské knihy, panenky či autíčka, které chcete darovat, zaneste např. do oblastní kanceláře Jihočeské hospodářské komory, která vytvoří vlastní sběrné místo a darované věci předá do redakce Deníku.

Sběrné místo můžete připravit i ve Vaší firmě. To prosím sdělte přímo do lokální redakce Deníku, která jej uveřejní, přijede kabelky vyzvednout a o vaší sbírce napíše reportáž. Lokální redakce se nacházejí v Českých Budějovicích, Prachaticích, Strakonicích, Písku, Táboře, Jindřichově Hradci a v Českém Krumlově

Kdy?
Sbírka potrvá celé léto. Ve středu 4. září od 10 hodin pak proběhne v IGY Centru České Budějovice prodej za symbolické ceny.

Díky ohromujícímu výtěžku 1 071 694 korun mohlo již pět ročníků Kabelkového veletrhu pomoci 140 talentovaným dětem.