Konference ŽENY V BYZNYSU – získej konkrétní know-how do podnikání, inspiraci i podporu


Konference ŽENY V BYZNYSU

je pro každou podnikatelku a ženu na volné noze, která má chuť se dozvědět praktické informace pro své podnikání, konkrétní know-how a inspiraci pro svůj byznys přímo od lidí z praxe.

Termín konání: 14. června 2019 od 9 hodin.
Místo konání: Celý den, včetně večerního networkingu se koná na jednom místě, a to v příjemném prostředí restaurace a konferenčních sálů Etnosvět na Praze 2, jen pár kroků od I.P.Pavlova


  • Vybraná témata přednášek a workshopů pomohou ženám v začátcích rozjezdu vlastního byznysu, a to i když mají či očekávají děti. Vítáni jsou samozřejmě i muži, i když celá komunikace směřuje k ženám.
  • Řečníci konference jsou pečlivě vybráni podle schopnosti předat velmi prakticky své znalosti a velký důraz je právě také na workshopy. Připraveno je celkem 6 workshopů, z nichž si účastníci mohou vybrat 3, které absolvují.
  • Těšit se můžete na celodenní akci nabitou workshopy, přednáškami a panelovými diskuzemi. Nechybí ani networking v podobě grilování na terase a uvolněná přátelská atmosféra.

Proč tato konference vznikla?

„Před téměř rokem a půl jsem založila Facebook skupinu Ženy v Byznysu. Skupina slouží k výměně zkušeností mezi ženami, které podnikají nebo si budují vlastní kariéru. Nyní má tato skupina přes 800 členek a mnoho z nás se také setkává v Praze osobně. Je neskutečné, kolik zajímavých informací a praktických rad i podpory se mezi komunitou předává. Jednou za čas máme totiž i setkání s praktickým workshopem.“ Katka, zakladatelka FB skupiny Ženy v byznysu a organizátorka.

„A na konci roku 2018 vznikl nápad připravit vlastní konferenci a předat praktické informace a know-how dál. Jsme kolegyně, kamarádky a hlavně akční ženy, které rády vzdělávají a propojují lidi. Obě dvě máme několikaleté zkušenosti z marketingu, samy víme, jaké je to být na volné noze či podnikat. Proto jsme se rozhodly připravit skvělou konferenci pro ženy, které jsou v začátcích své cesty – na vlastní pěst a pomoci jim to zvládnout“, Alena, organizátorka.

Program spolu s dalšími informacemi o konferenci najdete na stránkách https://zenyvbyznysu.cz/.