Bezplatné vzdělávání využijte již od PONDĚLÍ v rámci Týdne vzdělávání dospělých. PŘIPOJTE SE.


Nakoukněte pod pokličku nabídky vzdělávacích služeb v Jihočeském kraji a vyzkoušejte je společně s Vašimi blízkými, kamarády a kolegy zcela zdarma. Týden vzdělávání dospělých 2021 je opět tu!

Chcete se učit a vzdělávat i v dospělosti a zvýšit si svoje kompetence? A máte kolem sebe lidi, kteří by také chtěli bezplatně využít tuto možnost, předejte jim také tuto informace. Účastnit se vzdělávání může opravdu každý, není žádné omezení (ani věk, vzdělání, pohlaví…prostě kdokoli, kdo chce) stačí si říct, co by vás bavilo.

Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů (JSRLZ) ve spolupráci s Jihočeskou univerzitou je zapojena již řadu let do celorepublikové iniciativy Týden vzdělávání dospělých. V Jihočeské kraji ji realizují již 5 let a o akce je velký zájem, a to nejen proto, že se jedná o bezplatné vzdělávání.

Tato tradičně pořádaná akce představí široké veřejnosti zajímavou a různorodou škálu vzdělávacích aktivit v různých formátech a podobách, jako jsou např. workshopy, semináře, kurzy, kulaté stoly, dny otevřených dveří a mnoho dalších, a to jak v online, tak v off-line podobě. Hlavním důvodem pořádání této akce je především zpřístupnit vzdělávání pro všechny a ukázat pestrost nabídky v jihočeském kraji, proto jsou propagované akce pro všechny ZDARMA nebo za symbolický poplatek.

TÝDEN VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH JIHOČESKÝ KRAJ 2021

15.11. – 21.11.2021

➡️ Celý program na: www.tydenvzdelavani.cz/program

U jednotlivých akcí naleznete podrobnější informace a také odkaz na organizátora a způsob přihlášení.