Mají sólo rodiče odvahu změnit svůj život k lepšímu?


Chcete reálně zlepšit podmínky pro sebe a své děti v místě, kde žijete? Díky bezplatnému programu Objev svůj hlas získáte znalosti a dovednosti, abyste s odvahou prosadili změnu, která vám usnadní život.

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství hledá sólo rodiče, kteří mají nápad, co by ve svém okolí potřebovali změnit, ale zatím neměli odvahu ho zrealizovat. Anebo už na nějakém projektu začali pracovat a chtěli by pomoct ho dokončit.

V rámci tohoto programu se rodiče setkají se spoustou zajímavých lidí, získají inspiraci a nápady, jak propojit lidi kolem sebe a připoutat pozornost těch, kdo rozhodují, k tomu, co chtějí změnit nebo zlepšit.

„Víme, že sólo rodiče jsou hodně vytížení, proto hledáme hlavně ty, kdo si dokáží na program vyčlenit čas. Třeba proto, že mají větší děti, děti ve střídavé péči, pomoc s hlídáním ze strany rodiny, flexibilní práci apod. Chceme, aby do projektu přinesli svou vlastní zkušenost s obrovským přetížením, které sólo rodičovství obnáší, a svým příběhem pomohli změnit situaci pro ostatní sólo rodiče. Věříme, že právě účastí v projektu mohou sami sobě – a dalším rodičům – podmínky vylepšit,“

Více informací o programu a možnost přihlášení naleznete ZDE.

Zdroj: https://www.aperio.cz