Jak získat stážistu s finanční podporou EU


Jak získat stážistu s finanční podporou EU

Hledáte výpomoc do Vaší firmy? Co takhle si vzít stážistu a ještě na jeho zaučení získat finanční prostředky? Nebo chcete zaměstnat nového zaměstnance, ale nejste si jistí jeho schopnostmi a chcete si ho vyzkoušet v praxi? Zkuste ho nejdříve jako stážistu a až poté se pro něj můžete rozhodnout. Či hledáte inspiraci pro Vaši práci v zahraničí? Není nic lehčího než získat dobrovolníka z EU.

Eurocentrum České Budějovice ve spolupráci s Fondem dalšího vzdělávání, Evropskou dobrovolnou službou a dalšími partnery pořádá seminář s cílem prakticky představit projekty, které umožňují za zvýhodněných podmínek pro zaměstnavatele získat stážistu.

Seminář je vhodný pro všechny zaměstnavatele – soukromé firmy, neziskové organizace, obecní úřady a další orgány veřejné správy.

Během semináře budou podrobně představeny tyto možnosti:

  • Cesta pro mladé – představení možností, jak najít z řad studentů budoucího zaměstnance pro Vaši organizaci a zároveň za čas věnovaný studentovi získat kompenzaci nákladů
  • Vzdělávání praxípředstavení možností, jak si vyzkoušet potencionálního zaměstnance v praxi a zároveň za čas věnovaný stážistovi získat finanční kompenzaci
  • Evropská dobrovolná služba – umožňuje získat dobrovolníky z různých koutů Evropy

Seminář se uskuteční dne 28. listopadu 2017 od 13:00 v Oválném sále Krajského úřadu Jihočeského kraje (U Zimního stadionu 1952/2, České Budějovice).

Více informací k semináři naleznete v přiložené programu nebo na webu Eurocentra ČB.

SEMINÁŘ JE ZDARMA. Na seminář se prosím registrujte předem (ideálně do 21. listopadu 2017) prostřednictvím elektronického formuláře ZDE nebo na e-mail: pavla.slipkova@mmr.cz.

Kapacita semináře je omezená.