Druhý ročník soutěže zahájen: Cena hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost


Druhý ročník prestižního ocenění Cena hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost byl zahájen. Přihlašovat se mohou firmy, neziskové organizace, obce a nově i miropodniky, které v roce 2019 realizovaly dobrovolné aktivity s pozitivním dopadem na společnost.

Vedle prestižního ocenění a zviditelnění instituce formou prezentace dobré praxe, získá výherce každé kategorie od mediálního partnera Budějcké drbny mediální prostor na portálu v hodnotě 15 000,- Kč.

Ocenění bude udělováno v následujících kategoriích a podkategoriích:

  • Podnikatelské subjekty (organizace): do 50 zaměstnanců, do 250 zaměstnanců, nad 250 zaměstnanců
  • ​​​Neziskové a veřejně prospěšné organizace: do 50 zaměstnanců, nad 50 zaměstnanců
  • Obce: obce s rozšířenou působností, ostatní obce
  • Mikropodniky (tzn. malé organizace do max. 10 zaměstnanců, živnostníci, spolkaři, rodinné firmy)

V každé kategorii, respektive podkategorii budou oceněny nejvýše tři organizace v pořadí 1., 2. a 3. místo.

Přihlášení je velice jednoduché. Stačí vyplnit přihlášku a sebehodnotící dotazník pro danou kategorii a následně oba dokumenty zašlete na e-mail vachova@jaip.cz. Přihlášku s dotazníkem naleznete na stránkách organizátora soutěže http://www.jaip.cz/cenahejtmanky.  

Přihlášky můžete zasílat do 14. dubna 2020, poté budou vyhodnoceny a dne 26. května 2020 se uskuteční slavnostní vyhlášení oceněných v sále zastupitelstva Jihočeského kraje v Českých Budějovicích.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo potřeby konzultace se neváhejte obrátit na Petru Vachovou, 608572258, vachova@jaip.cz.