www.jsrlz.cz :: Talenty pro firmy T-profi (19.10.2017 - 20:22)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Projekty sipka    Talenty pro firmy T-profi

Talenty pro firmy T-profi

V letošním ročníku regionální technicky zaměřené soutěže Talenty pro firmy, poměří své síly 10 týmů z Jihočeského kraje a Bavorska.
Přijďte fandit a podpořit soutěžící!!!

 

Opět po roce bude uspořádána na podzim v rámci Výstavy Vzdělání a řemeslo  regionální technicky zaměřená soutěž Talenty pro firmy - T-profi. Letos poprvé se k 7 českým soutěžním týmům přidají také 3 týmy z Bavorska a společně budou plnit stanovený úkol. 

 

Zajímavý je koncept soutěže, protože každý tým je složen ze 3 žáků základní školy, 3 žáků střední školy a 1 zástupce firmy v roli kapitána, který vede a koučuje svůj tým. Celkem 10 soutěžních týmů bude mít za úkol postavit funkční zařízení v časovém limitu. Průběh celé soutěže a funkčnost postaveného zařízení bude hodnotit odborná porota.

 

Soutěž se uskuteční 23. 11. 2017 na Výstavišti v Českých Budějovicích v pavilonu Z, Husova 523/30, České Budějovice od 10:00 hod.

 

Za splnění náročného úkolu získají soutěžící ceny od partnerů, které právě hledáme. Máte zájem stát se partnerem soutěže, kliněte zde. 

 

Soutěž společně připravuje tým Jihočeské hospodářské komory a Jihočeské společnosti pro rozvoj lidských zdrojů, o. p. s. Projekt je finančně podpořen z programu přeshraniční spolupráce Cíl EÚS Česká republika - Svobodný stát Bavorsko 2014 - 2020 a realizován za finanční podpory statutárního města České Budějovice.

 

 

download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.