www.jsrlz.cz :: Projekty (17.10.2017 - 00:11)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Projekty

Projekty

Týden vzdělávání dospělých

Týden vzdělávání letos nabídne 89 různorodých akcí, a to po celém jihu Čech. Letošní ročník zahájila konference s názvem „Vzdělávání v 21. století“, která proběhla 10. 10. 2017 v prostorách Krajského úřadu Jihočeského kraje.

 

Talenty pro firmy T-profi

V letošním ročníku regionální technicky zaměřené soutěže Talenty pro firmy, poměří své síly 10 týmů z Jihočeského kraje a Bavorska. Přijďte fandit a podpořit soutěžící!!!

 

Predikce trhu práce

Jihočeská společnost se podílí v roli partnera na realizaci projektu Predikce trhu práce (KOMPAS). Projektem dojde k vytvoření udržitelného systému spolehlivých predikcí a monitoringu trhu práce, který bude propojovat národní a regionální úroveň a jehož výsledky budou...

 

Cesta k práci

V Jihočeském kraji byla ve spolupráci se zástupci Úřadu práce jako jedna z ohrožených skupin identifikována skupina mladých do 25 let. Projekt Cesta k práci řeší zvýšení zaměstnatelnosti této ohrožené skupiny. Pro studenty je připraven komplexní program JOB ACADEMY, který se...

 

Zpátky do práce 50+

Projekt je určen pro cílovou skupinu osob ve věku 50+, která patří ke skupině znevýhodněných osob na trhu práce v Jihočeském kraji. Díky projektu získají tyto osoby nezbytné kompetence pro trh práce, nové kvalifikace a možnost trvalého zaměstnání.

 

Dobrodružství s technikou

Dobrodružství s technikou je projekt Jihočeské společnosti pro rozvoj lidských zdrojů, o.p.s. a Jihočeské hospodářské komory, určený dětem a jejich rodičům, s cílem zajímavou a interaktivní formou přiblížit svět techniky.

 
 
««« 1 2 »»»
download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.