www.jsrlz.cz :: Zapojte se do unikátního projektu a natočte poutavou reportáž o technické profesi (17.10.2017 - 00:14)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Novinky sipka    Zapojte se do unikátního projektu a natočte poutavou reportáž o technické profesi

Zapojte se do unikátního projektu a natočte poutavou reportáž o technické profesi

Jihočeská hospodářská komora a Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, o.p.s. připravily unikátní projekt na podporu popularizace techniky především v očích rodičů. Cílem je ukázat přímo v provozech jihočeských firem, že technické profese jsou perspektivním povoláním a rodiče se nemusí bát dávat na technické učební obory své děti s tím, že se jedná o málo lukrativní práci.

 

„Sérii motivačních reportáží jsme připravili spolu s Jihočeskou televizí za finanční podpory Jihočeského kraje. Realizátorem projektu je také Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, o.p.s. a partnerem pak Českomoravská konfederace odborových svazů. Velkou měrou, finanční i realizační, se na tvorbě podílí také jihočeští zaměstnavatelé, bez jejichž podpory by tato aktivita nevznikla,“ informovala Dana Feferlová, zástupkyně ředitele Jihočeské hospodářské komory.

Celý projekt má za cíl formou krátkých motivačních reportáží ukázat, jak široké a perspektivní uplatnění technické vzdělání poskytuje, představit jednotlivé profese zajímavou formou, přiblížit možnosti uplatnění a představit střední školy, na kterých je možné studovat obory vedoucí k těmto profesím v rámci kraje. "Předpokládám, že i tyto konkrétní informace a ukázky z reálného prostředí jak firem, tak škol pomohou rodičům a žákům při rozhodování o výběru střední školy a budoucího uplatnění na trhu práce,“ řekla Hana Šímová, vedoucí Odboru školství mládeže a tělovýchovy Jihočeského kraje.

„Vzhledem k velkému zájmu a pozitivnímu ohlasu jsme v návaznosti na odvysílání série osmi reportáží připravili novou řadu, která bude odvysílána v průběhu února 2016. V rámci projektu nabízíme mimo jiné natočení 3 minutové nekomerční reportáže o vybrané profesi v konkrétní firmě a její odvysílání v hlavním vysílacím čase na Jihočeské televizi spolu s další následnou propagací přes internetové stránky, sociální sítě, akce, apod. V případě zájmu o podrobnější informace a zapojení se do projektu, se mohou firmy či školy obracet na uvedené kontakty,“ doplnila Feferlová.

Reportážní videa naleznete ZDE.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu feferlova@jhk.cz či telefonu 387 699 317, 608 572 263, případně se obraťte na Vaši oblastní kancelář Jihočeské hospodářské komory

download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.