www.jsrlz.cz :: Vzdělávejte se v každém věku (17.10.2017 - 00:11)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Novinky sipka    Vzdělávejte se v každém věku

Vzdělávejte se v každém věku

Vzdělávání patří k našemu životu již od útlého dětství až po střední či vysokou školu. V okamžiku, kdy nastoupíme do zaměstnání, však začínáme zapomínat najít si čas na vzdělávání a často jej absolvujeme jen z povinnosti.

 

Mnohdy však zajímavý kurz, přednáška či seminář může být impulsem postavit se na vlastní nohy, vycestovat či se seberealizovat. Na vzdělávání v dospělosti bychom tedy neměli zapomínat.

Jaká je nabídka vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji budou moci letos zjistit zájemci v týdnu od 16. 10. do 22. 10. v rámci každoroční akce Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji. Tato událost je příležitostí, jak pro vzdělavatele, kteří mohou ukázat zájemcům co vše je možné na území Jihočeského kraje absolvovat, tak i pro účastníky inspirovat se, vzdělat se či získat novou chuť právě pro vzdělávání.

Týden vzdělávání dospělých je celostátní, ale i celosvětová akce. V rámci tohoto týdne se v desítkách měst České republiky konají stovky akcí, které mají podobu ukázkových kurzů, testování znalostí a dovedností a celé řady dalších aktivit. Akci realizuje Asociace institucí vzdělávání dospělých, jejím pořadatelem v Jihočeském kraji je Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů pod záštitou Jihočeského paktu zaměstnanosti. 

V současné době je připravován ve spolupráci se vzdělávacími institucemi program Týdne vzdělávání dospělých na rok 2017. "Firmy, lektoři či další organizace mají nyní možnost bezplatně se do Týdně vzdělávání zapojit," sdělila Dana Feferlová, ředitelka Jihočeské společnosti pro rozvoj lidských zdrojů a doplnila, že účast v rámci akce jim mimo jiné přinese jedinečnou možnost prezentovat firmu a nabídku svých služeb.

Vzdělavatelé mohou využít pro přihlášení online dotazník s nabídkou vzdělávání nebo se přímo obracet také na krajského koordinátora AIVD za Jihočeský kraj, a to nejpozději do 15. září 2017.

Krajská koordinátorka AIVD:
Mgr. et Mgr. Martina Karásková, email: karaskova@jcu.cz, tel: 389 032 066, mobil: 601 326 859.

 

Podrobné informace o konaných akcích v roce 2016 v rámci Týdne vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji naleznete v Brožuře Týden vzdělávání dospělých 2016.

Více o projektu Týden vzdělávání dospělých naleznete v sekci Projekty / Týden vzdělávání dospělých. 

 

Loga TVD 

Akce je realizována AIVD. Pořadatelem akce je Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů pod záštitou Jihočeského paktu zaměstnanosti. 

download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.