www.jsrlz.cz :: Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji 2016 (17.10.2017 - 00:15)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Novinky sipka    Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji 2016

Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji 2016

Nabízíte zajímavé kurzy, semináře, workshopy či jiné vzdělávací akce? Zabýváte se ve své firmě rozvojem lidských zdrojů? Využijte jedinečné možnosti prezentovat Vaši firmu a nabídku Vašich služeb v rámci Týdne vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji 2016.

 

Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji 2016 pořádá Asociace institucí vzdělávání dospělých za podpory Jihočeského paktu zaměstnanosti ve spolupráci s partnery Jihočeskou společností pro rozvoj lidských zdrojů a Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích.

 

Týden vzdělávání dospělých je celostátní, ale i celosvětová akce na podporu účasti dospělých na jejich vzdělávání v dospělosti. V rámci TVD se v desítkách měst ČR konají stovky akcí, které mají podobu ukázkových kurzů, testování znalostí a dovedností a celé řady dalších aktivit.

 

"Firmy, lektoři či další organizace mají nyní možnost bezplatně se do Týdně vzdělávání zapojit," sdělila Dana Feferlová, ředitelka Jihočeské společnosti pro rozvoj lidských zdrojů a doplnila co jim účast v rámci Týdne vzdělávání přinese:

  • Jedinečnou možnost prezentovat Vaši firmu a nabídku Vašich služeb;
  • Možnost navázat nové obchodní a osobní kontakty;
  • Možnost bezplatně využít prostory Jihočeské univerzity pro organizaci akce;
  • Bezplatnou propagaci v rámci Týdne vzdělávání dospělých.

 

V uvedeném týdnu stačí zorganizovat vzdělávací akci, např. workshop, přednášku, seminář, den otevřených dveří, exkurzi. Podrobnější podmínky naleznete v přiloženém informačním letáku.

 

V případě zájmu o aktivní zapojení do TVD 2016 vyplňte prosím dotazník, a to do 19. srpna 2016.

 

Bližší informace naleznete v přiloženém informačním letáku. Obracet se můžete také na krajského koordinátora AIVD za Jihočeský kraj: Mgr. et Mgr. Martinu Karáskovou, Útvar pro celoživotní vzdělávání, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Branišovská 31a, České Budějovice 370 05, email: karaskova@jcu.cz , tel: 389 032 066, Mob. 601 326 859.

download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.