www.jsrlz.cz :: Soutěž T-PROFI aneb talenty pro firmy - její průběh a hodnocení (17.10.2017 - 00:13)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Novinky sipka    Soutěž T-PROFI aneb talenty pro firmy - její průběh a hodnocení

Soutěž T-PROFI aneb talenty pro firmy - její průběh a hodnocení

Netradiční a v mnoha ohledech jedinečnou technicky zaměřenou soutěž zorganizovala Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, o.p.s. spolu s parnterem Jihočeskou hospodářskou komorou v rámci veletrhu Vzdělání a řemeslo na českobudějovickém Výstavišti. „Soutěž pro žáky základních a středních škol a odborníky z firem má za cíl otestovat jejich spolupráci. Společným záměrem je, podpora vztahu dětí k technice a řemeslům. Součástí akce byly doprovodné disciplíny zaměřené na rozvoj jemné motoriky a bezpečnosti práce,“ informovala ředitelka Jihočeské společnosti pro rozvoj lidských zdrojů Dana Feferlová.
Splnit nesnadný úkol v časovém limitu se povedlo všem týmům a porota nakonec udělila dvě třetí místa. Na těch skončily týmy BOSCH a KOVOSVIT MAS, druhé místo obsadilo družstvo Jihostroje a z prvenství se radovali žáci a studenti týmu MOTOR JIKOV, kteří postoupili do národního kola, které se uskuteční v Praze v dubnu 2016.

 

 Akce byla realizována s finančním přispěním Jihočeského kraje a statutárního města České Budějovice.

Partnery akce byli: MOTOR JIKOV Group a. s., KOVOSVIT MAS, a. s., JIHOSTROJ a. s., Robert BOSCH spol. s r. o., Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest, Českomoravská konfederace odborových svazů, Grafitový důl Český Krumlov spol. s r.o., Groz-Beckert Czech, s.r.o., Hopsárium České Budějovice, LIPENSKO s. r. o., MERKUR TOYS s. r. o., Národní technické muzeum, Techmania Science Center o. p. s., Vltava sport service Český Krumlov, Vydavatelství MCU s.r.o. Český Krumlov, Výstaviště České Budějovice a.s., Zoologická zahrada Ohrada Hluboká nad Vltavou.

Podrobné informace o průběhu regionálního kola se dočtete na níže uvedených odkazech: http://www.cotmedia.cz/ecasopisy/komora/2015/1215/#32

http://antecom.cz/upload/techedu/Tech_Edu_2015_11.pdf.

download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.