www.jsrlz.cz :: Repríza spotů "Profese 21. století" (17.10.2017 - 00:14)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Novinky sipka    Repríza spotů "Profese 21. století"

Repríza spotů "Profese 21. století"

V následujících týdnech dojde k repríze série reportáží přibližujících jednotlivé technické profese přímo v jihočeských firmách. Dny, ve kterých dojde k reprízám, si můžete prohlédnout v přiložené tabulce.

 
Datum Společnost
20.4. - 26.4.  Self Promo
27.4.  Kern Leiebers
2.5.  Motor Jikov
4.5.  Magna Cartech
9.5.  Jihostroj
11.5.  Šindelář Spediton
16.5.  Biso Keibel
18.5.  Rohde Schvarz
23.5.  Brisk
25.5.  Swietelsky
30.5.  Motor Jikov
1.6.  Federal Mogul
6.6.  Bosch
8.6.  Budvar

Jihočeská hospodářská komora připravila unikátní projekt na podporu popularizace techniky především v očích rodičů. Celý projekt má za cíl formou krátkých motivačních reportáží ukázat, jak široké a perspektivní uplatnění technické vzdělání poskytuje, zajímavou formou představit jednotlivé profese, přiblížit možnosti uplatnění a představit střední školy, na kterých je možné studovat obory vedoucí k těmto profesím v rámci jihočeského kraje.

Sérii motivačních reportáží připravila Jihočeská hospodářská komora spolu s Jihočeskou televizí za finanční podpory Jihočeského kraje. Dalšími partnery tohoto projektu je Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, o.p.s. a Českomoravská konfederace odborových svazů. Velkou měrou, finanční i realizační, se na tvorbě podílí také jihočeští zaměstnavatelé, bez jejichž podpory by tato aktivita nevznikla.

Všechny spoty jsou zároveň uveřejněny ZDE

download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.