www.jsrlz.cz :: Proběhla odborná konference s názvem Zaměstnávání osob se zdravotním postižením – šance pro obě strany (17.10.2017 - 00:14)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Novinky sipka    Proběhla odborná konference s názvem Zaměstnávání osob se zdravotním postižením – šance pro obě strany

Proběhla odborná konference s názvem Zaměstnávání osob se zdravotním postižením – šance pro obě strany

Dne 22. října 2014 proběhla v pražském hotelu Modrá růže v rámci projektu Vzdělávání osob se zdravotním postižením odborná konference s názvem Zaměstnvání osob se zdravotním postižením - šance pro obě strany.

 

Dne 22. října 2014 byla v Praze v hotelu Modrá růže v rámci projektu Vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením uskutečněna odborná konference s názvem Zaměstnávání osob se zdravotním postižením – šance pro obě strany, jejímž záměrem bylo podpořit profesní vzdělávání a zvyšování pracovních kompetencí zaměstnanců s handicapem a upevnit tak jejich postavení na trhu práce a současně motivovat zaměstnavatele k efektivní aplikaci společenské odpovědnosti, a to zejména sdílením zkušeností a předáváním dobré praxe.

Jedním z účastníků komplexního vzdělávacího programu tohoto projektu je i Petr Polanský, právník, tlumočník a překladatel, s kterým byl uskutečněn rozhovor.

V rámci tohoto projektu jsou pořádána školení pro personalisty a management firem, na kterých je možno se od odborníků dozvědět vše o problematice zaměstnávání lidí s handicapem, ale také o jednotlivých typech postižení a jejich specifikách či o zásadách správné komunikace s OZP. V nejbližší době proběhnou tato školení:  5. února 2015 v Brně, 12. února v Ostravě a 10. března v Praze.

Účast na aktivitách projektu Vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením je podmíněna vyplněním a zasláním čestného prohlášení o podpoře de minimis.

Více informací z této konference je k dispozici na webových stránkách www.vzdelavani-ozp.cz v sekci Knihovna.

Více informací se dočtete v prokliku zde.

download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.