www.jsrlz.cz :: Pozvánka na závěrečnou konferenci k projektu PRO NEETs AT/CZ (19.10.2017 - 20:20)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Novinky sipka    Pozvánka na závěrečnou konferenci k projektu PRO NEETs AT/CZ

Pozvánka na závěrečnou konferenci k projektu PRO NEETs AT/CZ

Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, o. p. s. (JSRLZ), partnerská organizace Jihočeské hospodářské komory, si Vás dovoluje pozvat na ZÁVĚREČNOU KONFERENCI projektu PRO NEETs AT/CZ.

 

Projekt PRO NEETs AT/CZ realizuje JSRLZ od počátku roku 2014. Jedná se o přeshraniční projekt, který se zaměřuje na podporu uplatnění znevýhodněné mládeže na trhu práce v oblasti česko-rakouských hranic. V rámci projektu je realizován soubor projektových aktivit zaměřených na podporu uplatnění znevýhodněné mládeže, která nemá dokončené vzdělání, nestudují a nejsou aktivní na trhu práce. Cílem projektu bylo vyvinout a vyzkoušet takové modely, které by umožnily zapojení mládeže tzv. NEET skupiny do profesního života. Aktivity vyvíjené v rámci projektu měly pomoci této skupině ke vstupu do povolání, k volbě vhodného povolání i získání potřebné kvalifikace.

 

Závěrečná konference je rozdělena do dvou částí. Dopolední program bude věnován představení projektu především z pohledu seznámení se s odzkoušenými modely, které napomáhají cílové skupině k osvojení si pracovních návyků a návratu na trh práce, a to jak na české tak rakouské straně. V odpoledním workshopu budou představeny zahraniční zkušenosti a příklady dobré praxe především s prací s definovanou cílovou skupinou.

 

Termín konference: 2. prosince 2014 od 9.30 hod. 
Místo realizace konference: Husova 9, 370 01 České Budějovice, velká zasedací místnost Jihočeské hospdoářské komory. Mapu naleznete v uvedeném prokliku http://www.jhk.cz/kontakt/urad-jhk.html.

Tlumočení a občerstvení bude na konferenci zajištěno.

 

Pozvánku a program konference naleznete zde  a podrobné informace o projektu PRO NEETs AT/CZ jsou k dispozici na našich stránkách v sekci projekty.

download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.