www.jsrlz.cz :: Pozvánka na konferenci Personalistika a vzdělávání ve veřejné správě 2014 (17.10.2017 - 00:14)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Novinky sipka    Pozvánka na konferenci Personalistika a vzdělávání ve veřejné správě 2014

Pozvánka na konferenci Personalistika a vzdělávání ve veřejné správě 2014

Přijměte pozvání Klubu personalistů, o. p. s., který organizuje druhý ročník konference Personalistika a vzdělávání ve veřejné správě. Letošní program konference je výjimečný díky bohatému odbornému programu s účastí předních představitelů justice v ČR i dalších významných českých odborníků. Již nyní je potvrzena účast soudců Nejvyššího soudu České republiky, Nejvyššího správního soudu České republiky, a v současnosti jednáno se zástupci Ústavního soudu České republiky.
Nemálo významný je i doprovodný program. Účastníci se mohou těšit na slavnostní večerní raut ve Vile Tugendhat s prohlídkou, při němž bude, za přítomnosti pana Ing. Jiřího Rozbořila, hejtmana Olomouckého kraje, předána cena Personalista veřejné správy 2013. Další večerní společenské setkání účastníků Konference proběhne 24.9.2014. O účasti na Konferenci a večerních akcích je jednáno s ministry příslušných ministerstev.

 

Pořadatelem Konference je Klub personalistů, o. p. s. ve spolupráci s panem JUDr. Romanem Fialou, místopředsedou Nejvyššího soudu České republiky a panem Ing. Pavlem Loutockým, tajemníkem Magistrátu města Brna. Záštitu nad konferencí převzal pan Bc. Roman Onderka, MBA, primátor Statutárního města Brna, pan Ing. Jiří Rozbořil, hejtman Olomouckého kraje, pan JUDr. Martin Netolický, Ph.D., hejtman Pardubického kraje.

Zde je uvedena pozvánka a závazná přihláška.

download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.