www.jsrlz.cz :: Novinky projektu Pospolu (19.10.2017 - 20:22)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Novinky sipka    Novinky projektu Pospolu

Novinky projektu Pospolu

Přinášíme Vám zprostředkovaně nové informace o výstupech a akcích realizovaných v rámci projektu POSPOLU a upozorňujeme na možnost zapojit se do vybraných aktivit.

 
  1. Nově vydaný zpravodaj Pospolu, ve kterém je na 16 stranách představena spolupráci škol a firem zapojených do projektu a jejich příklady dobré praxe.
  2. Kulatý stůl na téma Jan financovat kvalitu v odborném vzdělávání, který se bude konat v Praze 16. dubna 2015.
  3. Na nový adresář škol a zaměstnavatelů, který vzniká na Metodickém portále RVP.cz a kam lze zdarma vkládat údaje o Vaší škole, firmě, případně subjektech ve Vašem regionu, které Vám pomáhají s navazováním spolupráce školy se sociálními partnery. Další informace najdete zde.
  4. Další možnost škol zapojit se do projektu Pospolu při pilotním ověřování nových nástrojů na zajištění kvality odborných praxí v oborech ukončených maturitní zkouškou, při přípravě profilové maturitní zkoušky a při plánování spolupráce školy a firmy při zajištění závěrečné zkoušky podle jednotného zadání ve spolupráci se zaměstnavateli. Informace k této nabídce najdete zde, dotazník ke zjištění zájmu na této adrese.
  5. Sběr zájmu škol a jejich partnerských firem k uspořádání kurzů pro instruktory praktického vyučování, kteří se starají o žáky při odborném výcviku. Informace najdete zde.
download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.