www.jsrlz.cz :: Jaké akce přinese Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji? Podívejte se! (17.10.2017 - 00:13)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Novinky sipka    Jaké akce přinese Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji? Podívejte se!

Jaké akce přinese Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji? Podívejte se!

Letošní ročník Týdne vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji nabídne 89 zajímavých a různorodých akcí pro veřejnost po celém jihu Čech. V týdnu od 16. 10. do 22. 10. 2017 bude oficiálně probíhat další ročník Týdne vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji.

 

Nebudou zde chybět jak témata ze sféry zdraví, přírody, ale například i zvyšování našich kompetencí či kybernetické bezpečnosti, která je tématem číslo jedna v souvislosti s rozvojem internetu, sociálních sítí a současného on-line světa.

Pro zájemce je účast na všech akcích Týdne vzdělávání zcela zdarma či za symbolický poplatek. Máte tak jedinečnou příležitost zúčastnit se řady zajímavých vzdělávacích akcí– seminářů, workshopů a dalších – a bezplatně se tak zúčastnit vzdělávání v rámci celého Jihočeského kraje.

Nezmeškejte tedy nabídku Týdne vzdělávání a vyzkoušejte si vzdělávací akce, otestujte si nové lektory a využijte příležitosti se vzdělat.

Informace o Týdnu vzdělávání dospělých je možné získat v sekci Projekty / Týden vzdělávání dospělých.

Kompletní nabídku akcí naleznete zde

download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.