www.jsrlz.cz :: Dobrodružství s technikou 2015 (17.10.2017 - 00:11)

 
 
sipka Úvodní stránka sipka   Novinky sipka    Dobrodružství s technikou 2015

Dobrodružství s technikou 2015

Dovolujeme si Vás pozvat na akci „Dobrodružství s technikou“, která se bude konat dne 18.6 2015 v Pavilonu T na Výstavišti v Českých Budějovicích.

 

Akce je určena pro děti mateřských, základních a středních škol a jejich rodiče, kterým bude zábavnou formou představena technika. Připraveny budou exponáty typu elektromobilů i robotů, elektrické motokáry a kola, které si děti budou moc vyzkoušet. Nebudou chybět ani pokusy např. s hlasem, vědomostní kvízy a různé soutěže.

Záměrem akce je zábavnou a interaktivní formou ukázat dětem a rodičům, že techniky se nemusí bát. Upozornit na to, že se jedná o lákavé a velmi perspektivní obory, které stojí za to studovat a profesionálně se v nich uplatnit. Nejedná se však pouze o výstavu, jde o to, aby vystavené exponáty si děti mohly vyzkoušet a techniku si zažít na vlastní kůži.

Nad akcí přejímají záštitu hejtman Jihočeského kraje Mgr. Jiří Zimola a primátor města České Budějovice Ing. Jiří Svoboda. Akce je realizována s finančním přispěním Jihočeského kraje a statutárního města České Budějovice.

 

Více informací se dočtete v pozvánce zde.

download suggestion

Partneři:

part1 part2 part3 part4 part5

&copy Copyright 2011 JSRLZ, Všechna práva vyhrazena.